Kargo ve Teslimat

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin ilgili kargo şubesine uzaklığına göre kargo şirketi 1 ila 3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Özel üretim mücevherlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür mücevherlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Teslimatta herhangi bir aksilik olması halinde üyelik bilgileriniz altında tarafımıza sağladığınız bilgiler kullanılarak size haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması önem arz etmektedir.

Seçtiğiniz mücevherlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından sigortalı olarak tarafınıza iletilecektir.

Satın almanızı takiben satın aldığınız mücevherler, teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz mücevherin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve mücevherinizin ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 en fazla 30 gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Satın aldığınız mücevher, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz ve notlarınız doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Mücevherler kutusunda, sertifikası, faturası ve hediye notuyla birlikte belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir.

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Mücevherin, eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Bizimle telefon aracılığıyla ya da iletişim formumuzu kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişinizin için en kısa zamanda size geri dönüş sağlanacaktır. Herhangi bir hasar bildirilmediği takdirde mücevheri teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.