Sıkça Sorulan Sorular

- Siparişim ne zaman kargoya verilecek?

Siparişiniz ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Online mağazadaki modeller mağazanızda var mıdır?

Online mağazamızdaki ürünlerin tamamı mağazalarımızda da bulunmaktadır. Belirli dönemlerdeki kampanyalar dolayısı ile mağazamızda stoğu tükenen ürünler en geç 3 iş günü içerisinde tekrar mağaza stoklarımıza eklenmektedir. 

- İade etmek istediğim ürünü nasıl göndereceğim?

İade etmek istediğiniz ürünü kargo ücretini alıcı ödemeli yaparak bize Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz. Eğer Yurtiçi Kargo ile göndermeniz mümkün değilse farklı bir kargo şirketi ile de gönderebilirsiniz.

İade, Değişim ve Tamirat için Kargo Adresimiz:

Alıcı Adı: Sanal Mağaza

Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Süzer Bulvarı KC Şehr-i Bazaar AVM F Blok No:4 İstanbul

Telefon: 0 212 608 18 07 

- Online mağazadan satın aldığım mücevheri iade ettikten sonraki süreçler nelerdir? İade ettiğim mücevherin ücreti ne zaman hesabıma geçecek?

Satın aldığınız mücevher merkezimize ulaştığı andan sonra yasal süre 14 gün olmakla birlikte iade işleminiz genellikle aynı gün tamamlanmaktadır. Hangi yöntemle sipariş vermişseniz, aynı yöntemle iade edilir. Bankaların iade tutarlarını hesaplarınızda görünür hale getirmeleri 1-3 iş günü arasında sürmektedir.

- Online mağazadan satın almak istediğim yüzüğün ölçüsünü bilmiyorum, ne yapmalıyım?

Eğer satın almak istediğiniz yüzüğün ölçüsünü bilmiyorsanız, ölçü kısmını "Standart Ölçü" olarak seçebilirsiniz. Yüzük size ulaştıktan sonra yüzük ölçünüzü merkezimize göndererek ya da tüm Üsküplü Mağazalarında ücretsiz olarak yüzük ölçünüzü ölçtürerek yüzüğünüzün yeni ölçüde üretilmesini talep edebilirsiniz.

- Özel tasarım yapabiliyor musunuz?

Evet, tüm özel tasarımlarınızı en geç 7 iş günü içinde üretebiliyoruz. Özel tasarımlarınız ile ilgili fiyat bilgisi ve diğer tüm detaylı bilgiler için info@uskuplu.com.tr'ye mail gönderebilirsiniz.  

- Beğendiğim yüzük sarı renkte. Aynı yüzüğün rose rengini alabilir miyim?

Elbette. İnternet sitemizde satışa sunduğumuz tüm modellerimizi sarı, beyaz ve rose olmak üzere üç farklı renkte üretebiliyoruz. Siparişinizi oluştururken "Notlar" kısmında renk tercihinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. 

- Satın alacağım kolyenin zincirini biraz daha uzun istiyorum. Ne yapmalıyım?

Online mağazamızda satışa sunulan tüm kolyelerimiz aksi belirtilmediği sürece 45cm uzunluğundadır. Tercihlerinize göre daha uzun veya kısa olarak da gönderim sağlayabiliriz. Alışverişinizi gerçekleştirirken "Notlar" kısmında zincir uzunluğunu belirtmeniz yeterli olacaktır.

- Sitenizden alışveriş yapmak güvenli mi?

uskuplu.com.tr 'den alışveriş yaparken kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgileri güvendedir ve SSL Sertifikası ile korunmaktadır. uskuplu.com.tr'den vermiş olduğunuz tüm siparişler şifrelidir. Dolayısı ile sipariş sırasında kullanılan kredi kartı bilgileri koruma altındadır.

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde herhangi kişi, kurum veya kuruluş bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.