HİKAYEMİZ

Geçmişten Günümüze Tasarım Üzerine Bir Yolculuk 

ÜSKÜP’TEN GELEN MİRAS

1960'lı yıllarda Üsküp şehrinden İstanbul'a göç eden bir ailenin mirası Üsküplü... Babadan oğula geçen mirası taşıyarak 2013 yılında İstanbul'da ilk mağazamızı açtık. O günden bugüne yeni lüks, yani her gün için en güzel mücevherleri size sunmak için varız!

BALKAN ESİNTİLERİNDEN GELEN İLHAM

Tüm dünyada en sevilen tasarımları takip etmek ve dünyaca ünlü tasarımcıların mücevherlerini ülkemize getirmek üzere bu yola çıktık. İtalyan tasarımcılar ile iş birliği yaparak seçtiğimiz tüm mücevherleri "ulaşılabilir" kılmak hedefiyle on yılı aşkın süredir çalışıyoruz. Seçilen mücevherlerimizde köklerimizden aldığımız ilhamı yansıtabilmek için Balkan esintilerini yansıtan ürünlere ağırlık vermeye özen gösteriyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK HEDEFİMİZ

Hayallerimizi gerçekleştirirken unutmadığımız bir şey var: işimizi sürdürebilir kılmak. Güçlü ilişkiler geliştirdiğimiz tasarımcılarımız ile doğaya tamamen saygılı hareket ediyor ve üretimimizi %100 yenilenebilir altın kaynakları ile sağlıyoruz. Bunun yanı sıra mağazalarımızda atıklarımızı ayrıştırarak daha uzun ömürlü bir dünya bilinci ile çalışıyoruz.

EKİBİMİZ

Tüm bunları hedeflerken kadın istihdamını desteklemeyi ana hedeflerimizden biri olarak görüyoruz. Mağazalarımızda çalışanlarımızın %60'ı kadınlardan oluşuyor ve her gün bu sayıyı daha da ileri götürmeyi hedefliyoruz. Her bir özel günde ise kadın girişimcilerin kurduğu markalardan toplu alımlar gerçekleştirerek ürünlerimizin yanında kadın elinden çıkan hediyeleri siz, müşterilerimize, iletiyoruz.

 

Kısacası, biz Üsküplü olarak, köklü bilgi birikimimizi mücevher dünyasını en yakından takip eden iş ortaklarımız ile birleştirerek daha yaşanabilir bir dünyada her gününüzü daha da güzel yapabilmek, sizleri daha da değerli hissettirebilmek için buradayız.
Çünkü Üsküplü'de sen herkesten özelsin!

 

Üsküplü Ailesi